Oznam pre rodiny klientov - Covid-19 v zariadení z 30.12.2020

Vážení rodinný príbuzní,

napriek snahe a neustálemu odolávaniu nákazy v zariadení celý rok 2020 sa na konci roku potvrdil v zariadení Covid-19. Rodiny pozitívnych klientov sú telefonicky informovaní. Chápeme obavy rodín a na otázku "ako sa to mohlo stať, keď sme boli uzatvorený skoro celý rok a mali zákaz návštev" je snáď jediná odpoveď. Pretože sme ľudia, a nákaza sa dostala do zariadenia ľudmi neviditeľným vírusom. Z epidemiologického hľadiska sme opatrenia hlavného hygienika SR ešte sprísnili, každý týždeň sa preventívne testovali a aj vďaka tomu sme po celý rok v zariadení nemali vírus! Chceme Vám poďakovať za dôveru a veríme, že Covid-19 čo najskôr pokoríme.

Vzhľadom k týmto skutočnostiam je zakázané od 30.12.2020 nosiť akékoľvek nákupy až do odvolania. Je to ochrana aj pre Vás.

V prípade informovania sa o zdravotnom stave môžte telefonovať vedúcej sestre Bc. Gabriele Hamárovej 0901 918 624 alebo na sesterské oddelenie 042/4642653. Prosíme o trpezlivosť ak sa nedovoláte hneď. Pri zhoršenom zdravotnom stave opertívne zavoláme my, tak ako doteraz. Ďakujeme za spoluprácu.

Krízoví tím CSS-KOLONKA